Web gune honek bere cookiak eta bitartekoenak erabiltzen ditu zure nabigazioa optimizatzeko, zure lehentasunetara egokitzeko eta jarduera analitikoak egiteko. Nabigatzen jarraitu ez gero, gure Cookien Politika onartzen duzu.

Onartu

Administrazio eta Zerbitzuetako Langileak

PAS
Izena Zentroa Zeregina Email
Albizu Jayo, Maria Izaskun Graduondokoak Komunikazioa eta Marketina izaskun.albizu@deusto.es
Astuy Layuno, Begoña Centro Idiomas Idazkaria bastuy@deusto.es
Basaras Lequerica, Karina Graduak Komunikazioa eta Marketina karina.basaras@deusto.es
Belmonte Romillo, Laura Institutuak Idazkaria laura.belmonte@deusto.es
Bengoechea Castro, Leire Dekanotza. Donostiako campusa Idazkaria leire.bengoechea@deusto.es
De Leon, Carolina Graduondokoak Teknikaria carolina.deleon@deusto.es
Elzo Azcunaga, Cristina Graduondokoak Idazkaria cristina.elzo@deusto.es
Etxart Lamarca, Sara Graduak Komunikazioa eta Marketina saraetxart@deusto.es
Gangoiti Gabancho, Saioa Dekanotza. Bilboko campusa Idazkaria saioa.gangoiti@deusto.es
Gorbea Diego, Estibalitz Dekanotza. Bilboko campusa Idazkaria egorbea@deusto.es
Irazusta Astiazarán, María Dekanotza. Donostiako campusa Idazkaria maria.irazusta@deusto.es
Lamas Souto, Isabel Giza Eskubideen Institutua Idazkaria ilamas@deusto.es
Lavín Ortiz, Nieves Dekanotza. Bilboko campusa Idazkaria nieves.lavin@deusto.es
Llorente Mingo, Francisco Javier  Ikerketa eta Graduondokoak Teknikaria javier.llorente@deusto.es
López Aguirregoitia, Begoña Hizkuntza Zentroa Idazkaria bego.lopez@deusto.es
López Calero, Naiara Graduak Komunikazioa eta Marketina naiara.lopez@deusto.es
Narvalaz Val, María Nazioarteko Harremanak Teknikaria maria.narvalaz@deusto.es
Odriozola Echezarreta, Juncal  Hizkuntza Zentroa Idazkaria junkal.odriozola@deusto.es 
Sagasti Goicoechea, Maite  Graduondokoak Teknikaria maite.sagasti@deusto.es
Urdangarain Asarta, María Belén Dekanotza. Bilboko campusa Idazkaria belen.urdangarain@deusto.es
Urresti Serra, Iñaki Gizarte eta Giza Zientzien Fakultatea Gerentea inaki.urresti@deusto.es
Zubieta Aguirre, Miren Itziar Aisiasko Ikaskuntzen Institutua Idazkaria izubieta@deusto.es

 

Eskatu informazioa